طراحی سایت فروشگاهی با بالاترین کیفیت و بهترین قیمت مشاهده بیشتر

طراحی سایت شرکتی اختصاصی

میزان کیفیت سایت طراحی شده با هزینه‌ای که جهت راه‌اندازی آن در نظر گرفته شده در یک رابطه‌ی مستقیم قرار دارد. بنابراین هزینه طراحی سایت با توجه به امکاناتی که دریافت میشود باید معقول و منطقی باشد. این درحالی‌ است که با تخصیص بودجه‌ی مناسب جهت وب‌سایت امکان سودآور شدن سایت بیشتر خواهد شد.قیمت باید منطقی باشد، ما در آژانس دیجیتال مارکتینگ ایجی آیتی به عنوان یک مجموعه طراحی سایت با انجام بیش از صد پروژه همواره به‌ فکر ارائه بهترین خدمات و سرویس ها به مشتریان خود و پشتیبانی فوق سریع هستیم.

این تضمین را در ارائه ی سرویس به مشتریان عزیز ایجی آیتی می دهیم که پس از آنالیز کسب و کار شما و مقدار بودجه ای که برای طراحی وب سایت در نظر گرفته اید، بهترین خدمات و سرویس را دریافت خواهید کرد.

مراحل طراحی سایت شرکتی در دیجیتال مارکتینگ ایجی آیتی

طراحی اختصاصی سایت شما در چهار مرحله اصلی انجام می شود

egit

امکانات یک سایت شرکتی

پروفایل کاربری
درباره ما
بهینه سازی برای گوگل
مدیریت کاربران
بهینه سازی سرعت
وبلاگ
گالری تصاویر
پنل کاربری
پنل مدیریتی
سایت مپ
تماس با ما
ایمیل مارکتینگ
خبرنامه
فرم استخدام
فرم ارسال رزومه
امکان چندزبانه
معرفی اعضا

مشاوره رایگان آژانس دیجیتال مارکتینگ ایجی آیتی

خیالتون راحت! میتوانید روی ما حساب کنید

با داشتن سایت شرکتی اعتبار خود را افزایش دهید و برند سازی کنید.

طراحی سایت شرکتی مناسب موبایل و کامپیوتر

حتما برای شما هم پیش آمده که وقتی با دستگاه های مختلف مثل تبلت،موبایل و کامپیوتر وب سایت های شرکتی یا هر وبسایتی را مشاهده می کنید با یک به هم ریختگی مواجه می شوید!هیچ چیز سرجای خودش نیست! این وب سایت ها ریسپانسیو یا واکنش گرا طراحی نشده اند و با تغییر سایز صفحه نمایش، جایگاه المان های مختلف در سایت تغییر میکند.تمامی وبسایت های طراحی شده در دیجیتال مارکتینگ ایجی آیتی کاملا واکنشگرا هستند و در تمامی دستگاها سایت شما به درستی نشان داده می شود.قبل از تحویل سایت به مشتریان عزیز، تست فنی وب سایت توسط متخصصان ما انجام می شود.

سایت رسپانسیو

شاید برای شما هم در طراحی سایت شرکتی سوال باشد

اگر سوالی دارید که که پاسخ آن در گزینه های زیر نیست با ما در میان بگذارید.

ما از سیستم مدیریت محتوای وردپرس استفاده میکنیم. وردپرس یک سیستم مدیریت محتوای متن باز است که امروز با اقبال گسترده جهانی تبدیل به اولین ابزار انتشار محتوا در وب شده است. سیستم های مدیریت محتوا نرم افزارهایی هستند که راه اندازی سایت را تسهیل کرده و به مدیر سایت پانلی می دهند که بتواند به راحتی سایت خودش را مدیریت کند و متن باز بودن وردپرس به این معناست که برنامه نویسان زیادی در دنیا در توسعه این سیستم مشارکت داشته و دارند. 

قیمت براساس نیازسنجی اولیه، مدت زمان پیاده سازی و همچنین امکانات سایت متفاوت است.

 
 

بله تمامی نکات مربوط به سئو در طراحی سایت لحاظ می شود.

 

بله تمامی نکات مربوط به امنیت اولیه سایت رعایت شده است.در صورت پیشرفت و بزرگتر شدن کسب و کار شما میتوانید درخواست امنیت بیشتر را ثبت کنید.

 

بعد از اتمام طراحی وبسایت فروشگاهی پشتبیانی فنی شما بمدت شش ماه تا یک سال آغاز میشود و شما میتوانید از هر طریق که راحت تر هستید با پشتیبان های آژانس دیجیتال مارکتینگ ای گیت در رابطه باشید.

برای دریافت مشاوره رایگان میتوانید از قسمت تماس با ما استفاده کنید.